(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-M5DQCZ2Z');

Zakres usług

Przedmiotem działalności kancelarii jest obsługa prawna osób fizycznych i przedsiębiorców w zakresie prawa nieruchomości oraz obsługa prawna wspólnot mieszkaniowych i spółdzielni. Kancelaria zajmuje się również prawem cywilnym, w tym prawem spadkowym, a także prawem gospodarczym, korporacyjnym i prawem spółek handlowych ze szczególnym uwzględnieniem prostej spółki akcyjnej.
logo_ozdobnik

Prawo nieruchomości

Zakup nieruchomości to spora inwestycja, która wiąże się zwykle z wieloma wątpliwościami. Zbadamy dla Ciebie stan prawny nieruchomości przed jej zakupem.

Zobacz więcej
logo_ozdobnik

Obsługa prawna spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych

Oferujemy kompleksową obsługę prawną spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych.

Zobacz więcej
logo_ozdobnik

Prawo spadkowe

Śmierć osoby bliskiej jest czasem trudnym, obarczonym ogromnym ładunkiem emocjonalnym, dlatego warto w tym okresie skorzystać ze wsparcia kogoś, kto od strony prawnej pomoże uregulować sprawy związane ze spadkiem.

Zobacz więcej
logo_ozdobnik

Prawo korporacyjne i spółki

W ramach wsparcia prawnego w zakresie prawa korporacyjnego i spółek świadczymy wszelkie usługi pomagające w rozwoju przedsiębiorstw.

Zobacz więcej
logo_ozdobnik

Prawo gospodarcze

Kancelaria świadczy usługi prawne w ramach szeroko rozumianego prawa gospodarczego.

Zobacz więcej