(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-M5DQCZ2Z');

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Jurkowska

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Jurkowska w Bydgoszczy świadczy usługi na rzecz osób fizycznych, przedsiębiorców oraz podmiotów nieposiadających osobowości prawnej.

Prawo w biznesie i życiu prywatnym

Jesteś przedsiębiorcą? Niezależnie od tego, czy prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, czy w formie spółki osobowej czy kapitałowej, znajdziesz u nas wsparcie w zakresie obsługi prawnej– doradzimy Ci w bieżącej działalności, a także wesprzemy przy realizacji konkretnych projektów.

Potrzebujesz porady w sprawie indywidualnej z zakresu prawa spadkowego lub prawa nieruchomości? Przeprowadzimy Cię przez meandry prawa, postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości związane z przedstawioną przez Ciebie sprawą.

Jesteś zarządcą nieruchomości lub reprezentujesz wspólnotę mieszkaniową i potrzebujesz pomocy prawnej w jej obsłudze? Wesprzemy Twoją wspólnotę w bieżącej działalności, pomożemy w sporach z lokatorami.

Magdalena Jurkowska
radca prawny

Od zawsze miałam silne poczucie sprawiedliwości. Nie bez powodu rodzice nazywali mnie w dzieciństwie „sędzią” lub „prokuratorem” :) Ze względu na swoje usposobienie, jak również chęć niesienia pomocy innym zostałam radcą prawnym. Ukończyłam studia prawnicze na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Bydgoszczy. Jako radca prawny jestem członkiem OIRP w Bydgoszczy (nr wpisu: BD-1496). Wspieram klientów w sprawach z zakresu prawa nieruchomości, w tym obsługi prawnej wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, a także prawa spadkowego. W kręgu moich zainteresowań pozostaje również obsługa przedsiębiorców oraz prawo spółek handlowych ze szczególnym uwzględnieniem prostej spółki akcyjnej.

Wsparcie online

Oferujemy wsparcie online – w formie wideokonferencji, telefonicznie i mailowo, ale jeśli chcesz się z nami spotkać osobiście zapraszamy do siedziby naszej Kancelarii w Bydgoszczy przy al. Powstańców Wielkopolskich 10/303.